Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Subtitle

PEYSAŞ GIDA

2019 Nisan ayında ilk olarak Şirinyer mağazasıyla hizmete başladık.
Haziran 2019’da Buca Forbes şubemiz açıldı.
Kasım 2019’da Buca Vergi Dairesi Şubemizi açtık.
2019 Aralık ayında Forbes mağazamızda artan müşteri talebiyle beraber, mağazamızı büyütme kararıyla İzmir’in en gözde mağazalarından birini hizmete sunduk.

2020 Ocak ayında Merkez Depomuzu Buca Yenigün Mahallesi’nde açarak tüm mağazalarımıza günlük, taze sevkiyatı depomuzdan gerçekleştirmeye başladık.
2020 Mart ayında İnönü Caddesi’nde İzmir Hatay Amerikan Koleji’nin karşısında 4. mağazamızı faaliyete başlattık.

5. Şubemizle Güngören Caddesi Narlıdere’de müşterilerimizle çok kısa sürede kavuştuk.
2020 Temmuz ayında ise Urla’da 6. şubemizi de açarak Urla’da faaliyetlerimize başladık. Ayrıca Urla’da online satışlarımızı da başlatarak tüm Urla halkına sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz.

7. şubemizi ise yine Narlıdere’de açarak bu semtte iki mağazaya ulaşmanın heyecanını yaşıyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

7 MAĞAZA 1 MERKEZ DEPO yaklaşık 30 üzeri kişilik profesyonel ekibiyle İzmir’in en hızlı büyüyen ve sevilen ŞARKÜTERİ markasıdır.

Çalışanlarımızın %94’ü kadın olup, İş Dünyasında Kadın istihdamına çok önem veren, toplumuzun öncüsünün kadınlar olduğuna inanan, pozitif ayrımcılıktan yana bir firmayız.

Şarküteri ile unlu mamuller konseptini birleştirmede ilk marka olup, profesyonel unlu mamuller imalathanemiz vasıtasıyla, mağazalarımızda ürünlerimizi kendimiz pişirerek, müşterilerimize taze ve sıcak ürünlerimizi sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Subtitle

Markalar

Her biri kendi alanında kendini kanıtlamış ve kalitesinden ödün vermemiş markalar ile birlikte çalışıyoruz.